facebook

Łowisko

Łowisko Maślanka Psary to kompleks 4 stawów pohodowlanych o głębokości od 1 do 2,5 metra, położonych w malowniczym otoczeniu lasów.

 

Na 16 hektarowym obiekcie z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym dookoła pięknymi lasami, znajdziecie spokój i bezpieczeństwo które gwarantuje monitoring 24 h.

 

Dla wędkarzy udostępnione są 3 zbiorniki :

 

Zbiornik „ Rekreacyjny” to jeden z naszych najpopularniejszych zbiorników o powierzchni 4,3 hektara i średniej głębokości 1,6 m na którym nie prowadzimy rezerwacji i nie ma wyznaczonych stanowisk. Na tym łowisku obowiązuje zasada wchodzisz i siadasz gdzie wolne miejsce. Zbiornik gdzie łowić mogą zarówno doświadczeni wędkarze jak i początkujący, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem. Zbiornik Rekreacyjny jest bardzo urozmaicony jeśli chodzi o rybostan. Występują w nim KARPIE, AMURY, JESIOTRY, KARASIE ,PŁOCIE, WZDRĘGI, LINY, SZCZUPAKI, SANDACZE JAK I SUMY. Łączna waga ryb w łowisku rekreacyjnym przekracza ponad 25 ton!

 

Zbiornik „No Kill” to 5 hektarowy zbiornik typowo karpiowy podzielony na 10 stanowisk. Każde stanowisko posiada duży pomost z dostępem do prądu oraz wody bieżącej. Wszystkie stanowiska usytuowane są na jednej linii brzegowej dzięki czemu każdy wędkujący może wywozić zestawy aż pod drugi brzeg. Dzięki nie dużej głębokości i szybko nagrzewającej się wodzie, ryby mają bardzo duże przyrosty. No Kill jest zbiornikiem w którym zdecydowaną przewagę tworzą duże KARPIE w przedziale wagowym od 12 do 19 kg, bardzo dużo KARPI i AMURÓW w przedziale 6 do 12 kg, pojedyncze JESIOTRY w wadze do 15 kg oraz kilka perełek KARPI 20 kg+ . Występują także okazałe SZCZUPAKI , SANDACZE i SUMY.

 

Zbiornik „ Mały Staw„ to 0,5 hektarowe łowisko idealne dla młodszych wędkarzy jak i dla wprawionych miłośników moczenia kija. Rybostan jest bardzo zbliżony do zbiornika „Rekreacyjnego”. Idealnie się sprawdza, gdy na Rekreacyjnym odbywają się zawody wędkarskie i zbiornik jest wyłączony na czas zawodów.

 

Informacje dodatkowe:

 

Ilość stanowisk zbiornik no kill  – 10

Zbiornik rekreacyjny i mały staw – około 100

Wiek łowiska – 20 lat

 

Informacje na temat godzin otwarcia i zawodów w sezonie 2022 podamy wkrótce!

 

Sprzedaż ryb 
od 1 -23 grudnia godz. 8-16
24 grudnia (wigilia ) godz. 7-12

 

Rekord łowiska:

 

Zbiornik No Kill Karp 25,600 kg – Zjeżdżałka Tomasz

 

 

Łowisko w liczbach

  • 110

    Stanowiska

  • 25.6 kg

    Rekord łowiska

  • 20 lat

    Wiek łowiska

Czas na wędkowanie

 

Mamy do dyspozycji dziesiątki stanowisk które możesz zarezerwować w szybki i wygodny sposób online, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych telefonów czy pisania. Sam proces jest bardzo prosty i intuicyjny, spokojnie sobie z tym poradzisz.

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem.